Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

CALAFANT Dom na drzewie LAS wielki

L1000X

Nowy

Domek na drzewie to nie tylko marzenie dzieci i dorosłych:) To magiczne, wyjątkowe miejsce które dostarcza wielu wrażeń, jest świetną kryjówką, azylem dla dzieci

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w tej chwili w magazynie

Więcej informacji

Domek na drzewie to nie tylko marzenie dzieci i dorosłych:) To magiczne, wyjątkowe miejsce które dostarcza wielu wrażeń, jest świetną kryjówką, azylem dla dzieci. To miejsce w którym można ukryć swoje skarby przed dorosłymi, cudownie się bawić. Czasami trudno jest spełnić dziecięce marzenie o własnym drewnianym domku na drzewie w ogrodzie. Trzeba jednak wierzyć, że marzenia się spełniają:) 

Dla Wszystkich miłośników i wielbicieli domków na drzewie polecamy nasz kreatywny i ekologiczny domek na drzewie z kartonu. Jest to domek o wyjątkowym i pięknym desingu. Jest to domek do którego można przypisać wiele opowieści. Zwiera prześliczny duży taras, w środku ma dużo miejsca do zabawy małymi figurkami, pod schodkami jest norka dla myszki oraz innego większego zwierzątka:)

Ten domek na drzewie raz może być domkiem "Piaskowego Dziadka" który mieszkał w domku na drzewie a nocą roznosił piasek snów. Innym razem może to być domek na drzewie w którym bawi się Franklin ze swoimi przyjaciółmi. A może sami wymyślicie do niego własną historyjkę:) 

Ten prześliczny, kreatywny domek na drzewie można ozdobić listkami, mchem i korą. A może macie jakiś inny pomysł?

Wykonany jest z wysokiej jakości białej tektury. Jest bardzo mocny, bezpieczny dla dzieci. Do jego budowy nie potrzeba używać nożyczek ani kleju. Zabawa zaczyna się po wyjęciu z pudełka kartonowych elementów domku. Dzieci go składają a potem gdy tylko zechcą mogą go ozdabiać według własnej inwencji twórczej. Świetny pomysł na prezent dla dziecka oraz na kreatywną zabawę na wiele długich godzin. 

Zalety kreatywnych i ekologicznych zabawek z kartonu: 

 • rozwijają dziecięcą wyobraźnię
 • rozwijają koordynację wzrokową dziecka
 • uczą poznawania kształtów
 • rozwijają zdolności manualne dziecka
 • rozwijają fantazję dziecka
 • są ekologiczne i przyjazne dla środowiska
 • do złożenia zabawki nie potrzeba używać nożyczek i kleju
 • bardzo łatwo można je składać i rozkładać
 • nie zajmują dużo miejsca, 
 • pozwalają dziecku wykazać się swoją inwencją twórczą
 • świetny prosty sposób na kreatywną zabawę

Opinie

Napisz opinię

CALAFANT Dom na drzewie LAS wielki

CALAFANT Dom na drzewie LAS wielki

Domek na drzewie to nie tylko marzenie dzieci i dorosłych:) To magiczne, wyjątkowe miejsce które dostarcza wielu wrażeń, jest świetną kryjówką, azylem dla dzieci

Napisz opinię

17 Inne produkty w tej samej kategorii: