Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Obniżka! littleBits Zestaw Kodowanie Arduino Zobacz większe

littleBits Zestaw Kodowanie Arduino

680-0002

Nowy

Tego produktu nie ma w tej chwili w magazynie

Więcej informacji

Możesz teraz łatwo uruchamiać oprogramowanie do twojego obwodu LittleBits. Bez łamania kodów,spawania czy okablowania.
Po prostu podłącz się do twojego komputera, połącz razem potrzebne moduły i program załatwiony. Ty skupiasz się na kodzie, po naszej stronie jest elektronika.
- Buduj i koduj z naszą łatwą instrukcją.
- Twórz używając programowanie Arduino  
- Połącz się z oprogramowaniem (Przetwarzanie, MaxMSP, Flash etc)
- Podłącz moduły z 3 wejściami i 3 wyjściami używając magnetycznej wtyczki bitSnapa, a także dodatkowego I/O dla zawansowanej interakcji sprzętu.
- Masz dostęp do pomocy społecznościowej z Arduino oraz LitlleBits

Wymairy: 17,78 x 6,35 x 12,70 cm
Waga 0,37 kg

Wiek:  od 14 lat

Wywiad z Ayah Bdeir - Założycielem LittleBits

Jak wpadłaś na ten pomysł?
Zainspirowały mnie inne klocki naszych czasów: konkretne klocki, LEGO, tranzystor. Moją główną motywacją przy tworzeniu LittleBits było przybliżenie ludziom technicznego świata. Z LittleBits postrzegamy technologię jako język i wierzę w to, że ten kto się nim nie posługuje może być w pewnym momencie sparalizowany.
Każdy powinien umieć budować, odkrywać prototypy za pomocą elektroniki, niezalenie od wieku, płci, oraz technicznego wykztałcenia. LittleBits to właśnie umożliwia.

Co sprawia, że twój produkt jest tak wyjątkowy?
To więcej niż produkt, to platforma do małych i dużych wynalazków. Spędziliśmy ponad 11 godzin dziennie na odkrywaniu technologii, ale wiele ludzi nie wie jak to jest i woli spędzać większość swojego czasu na oglądaniu TV. Wierzymy, że ludzie urodzili się kreatywni, a nasze elektroniczne klocki pomogą tą kreatywność uwolnić poprzez zaangażowanie ludzi w niezwykle potężny, radosny i co najważniejsze zabawny proces własnej a nie cudzej inwencji.

Jak była najlepsza częśc twoich początkowych doświadczeń.
Pobieranie próbek, badania, przebudowy, ponowne pobieranie próbek i ponowne badania naszych magnetycznych łączników. Było to dość wyczerpujące. Pracowalismy wraz ze światowej klasy projektantami i producentami tak aby udoskonalić magiczne i tak bardzo satysfakcjonujace "klik" przy łączeniu Bitów, by tworzenie kreatywnych wynalazków  LittleBits było intuicyjne i zabawne.

 

Opinie

Napisz opinię

littleBits Zestaw Kodowanie Arduino

littleBits Zestaw Kodowanie Arduino

Napisz opinię