Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Obniżka! Fikuśne Folie- Safari 6szt.60x40cm Zobacz większe

Fikuśne Folie- Safari 6szt.60x40cm

21330 (3-9)-I

Nowy

Sprytna rolka samoprzylepnego papieru, który umieszczamy na ścianie, drzwiach, oknie lub lodówce, aby na niej rysować i ją eksponować! Folia zmazywalna, przenośna, ściągalna i nieskończenie "używalna"!

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w tej chwili w magazynie

Więcej informacji

Rewelacyjna!

Rewelacyjna, a nawet rewolucyjna cecha fikuśnej folii to samoprzylepność, czyli folia, która klei się bez kleju. Kolejną niezwykłą cechą fikuśnej folii jest jej zmazywalność, czyli rysowanie bez końca, nie martwiąc się, że trzeba kupić nowy blok rysunkowy. Folie można przyklejać do wszystkich gładkich powierzchni, bez pozostawiania żadnych śladów! A co najważniejsze jest ona wielokrotnego użytku - Kreatywny Maluch może po niej malować dołączonymi mazakami i gumować załączoną gąbeczką wiele razy! Opakowanie zaprojektowane jest tak by pełniło funkcję dozownika do odrywania folii. Podsumowując; folia zmazywalna, przenośna, ściągalna i nieskończenie "używalna"!

Kreatywna!

Folia Kalimage pozwoli Twojemu dziecku na rozwijanie kreatywności, zdolności plastycznych oraz naukę pisania. Dzieci wreszcie mogą zrealizować swoje marzenia: rysowanie, pisanie i kolorowanie na ścianach, na dużej powierzchni za zgodą mamy i taty! Dzięki niewielkiej przezroczystości umożliwia odrysowywanie motywów. Narysuj! Zmaż i ponownie narysuj! Itd...


Łącząca rodzinę!

Folia umożliwi twojemu Kreatywnemu Maluchowi nie tylko naukę rysunku czy pisania, ale pozwoli mu na odpowiednie wystawienie swojej pracy, tak aby każdy domownik lub gość mógł ją zobaczyć i podziwiać. Świetna jako plakat, niespodziankowa laurka na urodziny, lub dzień Mamy/Babci?Taty/dziadka. Doskonała jako wiadomość na lodówce! Nie tylko dla dzieci, świetna dla małżonków!


Podręczna!

Nasz Mały Artysta może zabrać fikuśną folię gdziekolwiek się wybiera (na święta, weekend, do rodziny...). Wszechstronność fikuśnej folii pozwala rozwijać kreatywność dziecka na każdej powierzchni -  poziomej i pionowej!


Zestaw Sawanna to największy zestaw. Pozwala dziecku na artystyczny rozmach, zapoznanie się z przestrzenią, ale także z jej granicami. Na każdym arkuszu wyznaczona jest granica, dzięki której dziecko uczy się nie wyjeżdżać kreską poza arkusz.

 

Fikuśna Folia "SAWANNA" 60x40 cm zawiera:

- Dozownik do odrywania folii- 6 samoprzylepnych arkuszy folii kolorowych (60cm x 40cm)

- 5 zmazywalnych mazaków (brązowy, niebieski, żółty, zielony)

- 36 szablonów z tematycznymi motywami do odrysowywania. M.in.:małpki, krokodyle, słonie, żyrafy, papugi, banany, palmy itp.

- 1 gąbeczka

Opinie

Napisz opinię

Fikuśne Folie- Safari 6szt.60x40cm

Fikuśne Folie- Safari 6szt.60x40cm

Sprytna rolka samoprzylepnego papieru, który umieszczamy na ścianie, drzwiach, oknie lub lodówce, aby na niej rysować i ją eksponować! Folia zmazywalna, przenośna, ściągalna i nieskończenie "używalna"!

Napisz opinię

2 Inne produkty w tej samej kategorii: