Sensoryczne 

Pokazuje 1 - 7 of 7 przedmiotów
 • 12,99 zł Dostępny
  Postaw na bezpieczeństwo Produkt wolny od ftalanów i metali ciężkich.  Bezpieczny od pierwszych dni życia – grupa wiekowa 0+.  Spełniamy normę unijną EN71 CE Jesteśmy polskim producentem z 35 letnim doświadczeniem. Zaleca się masowanie co najmniej 3-4 razy w tygodniu.
 • 21,99 zł Dostępny
  Produkt wolny od ftalanów i metali ciężkich.  Bezpieczny od pierwszych dni życia – grupa wiekowa 0+.  Spełniamy normę unijną EN71 CE Jesteśmy polskim producentem z 35 letnim doświadczeniem. Zaleca się masowanie co najmniej 3-4 razy w tygodniu.
 • 7,99 zł Dostępny
  Prowadzące piłeczkę po plecach i nóżkach rozluźniamy mięśnie maluszka. Są one napięte zwłaszcza w okresie poniżej 3 miesiąca kiedy dziecko adaptuje się do życia poza brzuchem matki. Dając mu piłkę do zabawy rozwijasz mięśnie dłoni i uczysz panować nad palcami. Dziecko doskonali tym samym koordynacje pomiędzy świadomym chwytaniem, a widzeniem.
 • 12,65 zł Dostępny
  Piłeczki sensoryczne stymulujące prawidłowy rozwój dziecka. Wymiary: mała 7x7 cm, duża 9x9 cm.
 • 15,99 zł Niedostępny
  Niedostępny
  Dzięki zastosowanej fakturze możesz w różnoraki sposób pobudzać receptory czuciowe dziecka Prowadzące piłeczkę po plecach i nóżkach rozluźniamy mięśnie maluszka. Są one napięte zwłaszcza w okresie poniżej 3 miesiąca kiedy dziecko adaptuje się do życia poza brzuchem matki.
 • 12,65 zł Dostępny
  Produkt wolny od ftalanów i metali ciężkich.  Bezpieczny od pierwszych dni życia – grupa wiekowa 0+.  Spełniamy normę unijną EN71 CE Jesteśmy polskim producentem z 35 letnim doświadczeniem. Zaleca się masowanie co najmniej 3-4 razy w tygodniu
Pokazuje 1 - 7 of 7 przedmiotów

QR code

Recently Viewed

No products

Menu