Notes z gumką 90x140 gładki PINK RAIN Agatha Ruiz

1352

Nowy produkt

Notes z gumką 90x140 gładki PINK RAIN Agatha Ruiz De La PradaOkładka: tektura pokryta matowym, laminowanym, drukowanym papierem. Wnętrze okładki - białeElastyczne zapięcie i zakładkaNa ostatniej stronie elastyczna kieszeń na notatkiFormat: 90x

Więcej szczegółów

21,22 zł

Ten produkt nie jest już dostępny
 
Więcej info

Okładka: tektura pokryta matowym, laminowanym, drukowanym papierem. 

Wnętrze okładki - białe

Elastyczne zapięcie i zakładka

Na ostatniej stronie elastyczna kieszeń na notatki

Przenośna naklejka wyjaśniająca

Format: 90x140

Papier: 100 g/m2, kość słoniowa, gładki, odpowiedni do akwareli

Ilość arkuszy: 100

Design:  PINK RAIN

Wyprodukowano w Hiszpanii

Projektant: Agatha Ruiz De La Prada
Kolekcja akcesoriów szkolnych znanej na całym świecie projektantki mody Agathy Ruiz De La Prada. Jej dizajn jest żywy i wzorzysty. Jej znakiem rozpoznawczym jest motyw niesymetrycznego serca. 
Agatha weszła w świat mody w 1981r. ze swoją pierwszą kolekcją dla kobiet. Swoją pierwszą pracownię otworzyła w Madrycie. Jej odzież zaczęła pojawiać się na pokazach mody, najpierw w Hiszpanii; głównie w Madrycie i Barcelonie. Agatha miała duży wpływ na "hulankę madrycką" (La movida madrilena) - ruch kulturalny i obyczajowy, który powstał w Hiszpanii pod koniec lat 70-tych po śmierci gen. Franko. Współpraca z największą siecią centrów handlowych w Hiszpanii - El Corte Inglés przyniosła jej pierwszy sukces. Wkrótce zyskała międzynarodowe uznanie na pokazach mody w Hiszpanii, Francji, we Włoszech, Kolumbii, USA, Puerto Rico, Dominikanie, Japonii, Rumunii i Rosji. 
W 1991 roku Agatha rozszerzyła linię produktów o modę męską, dziecięcą, ceramikę, zabawki, buty, bieliznę i ręczniki, makijaż i kosmetyki. Jej perfumy należą do firmy Puig. 
Na co dzień żona Pedro J. Ramireza oraz mama Tristána i Cósima.

 


30 innych produktów w tej samej kategorii:

QR code

Menu