Q-Ba-Maze Cieple Kolory

KOLBAL4

Nowy produkt

99,00 zł

Ten produkt nie jest już dostępny
 
Więcej info

Klocki Q-Ba-Maze to unikalny system kolorowych, przezroczystych sześcianów wykonanych z trwałego poliwęglanu, które połączone ze sobą tworzą wyjątkowy labirynt-łamigłówkę, przez który przedostają się dołączone do kompletu kulki. To nie tylko zabawka, ale i skuteczne narzędzie do rozwijania potencjału intelektualnego Twojego dziecka!

Mały lub duży architekt tworzy wymyśloną przez siebie, dowolną konstrukcję, a następnie patrzy (zazwyczaj z szeroko otwartymi ze zdziwienia ustami), jak czternaście metalowych kuleczek podróżuje rozmaitymi trasami labiryntu. Niezwykły pokaz prawdopodobieństwa, fizyki oraz sztuki w jednym, który wciągnie Was na całego! Za każdym razem budujecie unikalne, coraz wymyślniejsze budowle, tworząc tym samym nową trasę dla małych zdezorientowanych kulek, które za każdym razem muszą jakoś sobie poradzić i znaleźć trudną drogę do wyjścia, spadając niczym rzeka po wodospadzie...

Rekomendowany wiek dziecka: od 5 lat do późnej starości...

Bezpieczeństwo: nie zawierają BPA, flatanów, ani żadnych innych szkodliwych substancji; spełniają europejską normę EN-71 dotyczącą bezpieczeństwa zabawek.

Uwaga! Ze względu na zawartość w zestawie małych kulek, produkt nie nadaje się do użytku przez dzieci poniżej 3 roku życia, natomiast zabawa dzieci w przedziale wiekowym 3-5 lat powinna się odbywać pod nadzorem osoby dorosłej.

Zestaw zawiera: 50 elementów (w tym 36 kostek w ognistych kolorach oraz 14 kulek).

Materiał: klocki zrobione są z trwałego tworzywa poliwęglanowego, natomiast kulki są metalowe.

Wymiary opakowania: 15,5 x 14 x 14 cm.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

QR code

Menu