Nowy produkt
Pufki KIDDIE PUF, produkowane przez ELASTOLAB, wykonane są z bezpiecznych systemów poliuretanowych MDI.
Pufki KIDDIE PUF, produkowane przez ELASTOLAB, wykonane są z bezpiecznych systemów poliuretanowych MDI.
W porównaniu z tradycyjnymi piankami, tzw. ”tapicerskimi”, charakteryzują się większą elastycznością, lepszą trwałością i mniejszą chłonnością wilgoci.
Nasze pufki wspierają zachowanie prawidłowej postawy podczas siedzenia przez co kształtują mięśnie posturalne. Dodatkowo pomagają w prowadzeniu zajęć edukacyjnych, ruchowych, zabawie. Polecane w żłobkach, przedszkolach oraz w nauczaniu wczesno szkolnym. Staną się nie zastąpionym elementem jako zabawka i wyposażenie pokoju dziecięcego.
Pokrowce pufek KIDDIE PUF wykonane są z bezpiecznych materiałów. Kolorowe nadruki na ściankach pokrowców uatrakcyjniają zabawę i edukują.
Rozmiar: 200x200x200 mm
Pokrowce dostępne w 6 wzorach z certyfikatem OEKOtex.