Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

KINETIC SAND 1 kg

KIN1KG

New product

Piasek kinetyczny 1 kg To co wyróżnia Kinetic od innych mas to właściwość ciągłego poruszania się grudek masy. Pakowane po 12 sztuk.

Więcej szczegółów

9 sztuki

Więcej informacji

To co wyróżnia Kinetic od innych mas to właściwość ciągłego poruszania się grudek masy. Zabawa z Kinetic wpływa niezwykle relaksująco, wręcz hipnotyzująco zarówno na Kreatywnego Malucha jak i na Kreatywnego Starszaka.

Jeśli kiedykolwiek musieliscie sprzątać po waszym Kreatywnym Maluchu piasek, który zamiast w piaskownicy rozsypany jest po ogródku, pomysł zabawy domowej
z piaskiem może wydawać się niezbyt ciekawy.

Szwedzki producent zadbał o to abyście zmienili zdanie i nie obawiali się więcej
o swój dywan.  

Kinetic składa się w 98% z czystego piasku. Pozostałe 2% to nietoksyczny polimer, nadający piasku plastyczność. Sekret poruszania się masy jest opatentowaną technologią mającą swoje źródło w składniku łączącym piasek.
Sprytne. Piasek klei się tylko do siebie, łatwo się kształtuje, modeluje i wycina, zupełnie jak mokry piasek, choć w przeciwieństwie do niego, Kinetic ten nie pozostawia śladów na powerzchni. I koniec z bałaganem!  Nawet jeśli grudka piasku spadnie na dywan lub wykładzinę, wystarczy wziąźć większą grudkę i zebrać nią masę z dywanu. Małe kwałki wchłaniają się do większych!

Produkowany w Szwecji posiada niezbędne certyfikat na amerykański i europejski rynek.

 

 

 

 

Opinie

Napisz opinię

KINETIC SAND 1 kg

KINETIC SAND 1 kg

Piasek kinetyczny 1 kg To co wyróżnia Kinetic od innych mas to właściwość ciągłego poruszania się grudek masy. Pakowane po 12 sztuk.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: