KINETIC SAND 2.5 kg

KIN2

Nowy produkt

Piasek kinetyczny 2,5 kg To co wyróżnia Kinetic od innych mas to właściwość ciągłego poruszania się grudek masy.Pakowane po 4 sztuki.

Więcej szczegółów

85,01 zł

Ten produkt nie jest już dostępny

Marka: Relevant play

Tagi: KINETIC SAND 2.5 kg

 
Więcej info

KINETIC SAND 2.5 kg

To co wyróżnia Kinetic od innych mas to właściwość ciągłego poruszania się grudek masy. Zabawa z Kinetic wpływa niezwykle relaksująco, wręcz hipnotyzująco zarówno na Kreatywnego Malucha jak i na Kreatywnego Starszaka.?

Jeśli kiedykolwiek musieliście sprzątać po waszym Kreatywnym Maluchu piasek, który zamiast w piaskownicy rozsypany jest po ogródku, pomysł zabawy domowej z piaskiem może wydawać się niezbyt ciekawy.

Szwedzki producent zadbał o to abyście zmienili zdanie i nie obawiali się więcej o swój dywan. Kinetic składa się w 98% z czystego piasku. Pozostałe 2% to nietoksyczny polimer, nadający piasku plastyczność. Sekret poruszania się masy jest opatentowaną technologią mającą swoje źródło w składniku łączącym piasek. Sprytne. Piasek klei się tylko do siebie, łatwo się kształtuje, modeluje i wycina, zupełnie jak mokry piasek, choć w przeciwieństwie do niego, Kinetic ten nie pozostawia śladów na powierzchni. I koniec z bałaganem! Nawet jeśli grudka piasku spadnie na dywan lub wykładzinę, wystarczy wziąć większą grudkę i zebrać nią masę z dywanu. Małe kawałki wchłaniają się do większych!

Produkowany w Szwecji posiada niezbędne certyfikat na amerykański i europejski rynek.

 

 
Arkusz danych
Wiek 3+ lat
Przeznaczenie Dla dziewczynki i chłopca

11 innych produktów w tej samej kategorii:

QR code

Recently Viewed

Menu