Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Obniżka! littleBits Zestaw internetowy CloudBit Zobacz większe

littleBits Zestaw internetowy CloudBit

680-0003-0000A

New product

2 sztuki

Więcej informacji

- Zawiera wszystko czego potrzebujesz aby zrobić połączenie internetowe poza skrzynką
- Połącz wszystko! Teraz cała twoja biblioteka LittleBits może rozmawiać do interntu i vice versa
- Zautomatyzuj z IFTTT aby podłączyć się z każdą siecią typu Facebook, Gmail i Twitter lub do sprzętu takiego jak NEST czy Philips HUE.
- Steruj i odczytuj aby kontrolować swe obwody w pokoju lub na świecie.
- Koduj z chmurą API lub używając moduł Arduino do swoich potrzeb (opcjonalnie)
Zestaw jest najłatwiejszym sposobem, aby z przedmiotu niepotrzebnego stworzyć kartę internetową. Zestaw zawiera 6 prototypowych modułów, w tym cloudBit, to wszystko co musisz mieć aby rozpocząć. Stwórz maszynkę do karmienia twojego psa lub kota. Użyj wiadomości tekstwoej do włączenia lub wyłączenia światła. Świetne dla hakerów, projektantów, wynalazców i majsterkowiczów zdolnych i mniej zdolnych. Nie trzeba okablowania, lutowania ani oprogramowania. Działa poza pudełkiem, a także jest kompatybilne z innymi modułami LittleBits.

Są pewne problemy których nie rozwiążą duże firmy za ciebie.
Jeśli nigdy nie słyszysz dzwonka do drzwi, zahakuj to tak aby za każdym razem gdy ktoś dzwoni do domu, zamiast dzwonka pojawiał się sms na twoim telefonie.
Czy twój przyjaciel z akademika zapomina dokupić papier toaletowy? Zahakuj to, aby gdy jest ostatnia rolka, zamówienie internetowe automatycznie było wysyłane.
W zestawie: 6 modułów niezbędnych do stworzenia solidnej karty sieciowej: cloudbit, siła USB, długie ledy, serwo, dźwięk, cyngiel, przycisk.
Ponadto zestaw zawiera akcesoria: zasilacz na ścianę (na USB), 2 płyty montażowe, kabel usb o długości 1,5m (podłącza zasilanie USB do komputera). Wszystko w płóciennej torbie

O LittleBits
LittleBits to rozwijaąca się biblioteka elektronicznych modułów, które łączą się za pomocą magnesów. Moduły mają różne kolory które określają jego rolę: niebieski do zasilania, różowy jako wejście, pomarańczowy jako przewód, zielony jako wyjście.
Stwórz elektroniczny obwód w kilka sekund, tworząc prototypy, ucząc się i bawić.
Wymiary: 17,78 x 7,62 x 24,38 cm
Waga: 0,31 kg
Sugerowany wiek: 14+

Wywiad z Ayah Bdeir - Założycielem LittleBits

Jak wpadłaś na ten pomysł?
Zainspirowały mnie inne klocki naszych czasów: konkretne klocki, LEGO, tranzystor. Moją główną motywacją przy tworzeniu LittleBits było przybliżenie ludziom technicznego świata. Z LittleBits postrzegamy technologię jako język i wierzę w to, że ten kto się nim nie posługuje może być w pewnym momencie sparalizowany.
Każdy powinien umieć budować, odkrywać prototypy za pomocą elektroniki, niezalenie od wieku, płci, oraz technicznego wykztałcenia. LittleBits to właśnie umożliwia.

Co sprawia, że twój produkt jest tak wyjątkowy?
To więcej niż produkt, to platforma do małych i dużych wynalazków. Spędziliśmy ponad 11 godzin dziennie na odkrywaniu technologii, ale wiele ludzi nie wie jak to jest i woli spędzać większość swojego czasu na oglądaniu TV. Wierzymy, że ludzie urodzili się kreatywni, a nasze elektroniczne klocki pomogą tą kreatywność uwolnić poprzez zaangażowanie ludzi w niezwykle potężny, radosny i co najważniejsze zabawny proces własnej a nie cudzej inwencji.

Jak była najlepsza częśc twoich początkowych doświadczeń.
Pobieranie próbek, badania, przebudowy, ponowne pobieranie próbek i ponowne badania naszych magnetycznych łączników. Było to dość wyczerpujące. Pracowalismy wraz ze światowej klasy projektantami i producentami tak aby udoskonalić magiczne i tak bardzo satysfakcjonujace "klik" przy łączeniu Bitów, by tworzenie kreatywnych wynalazków  LittleBits było intuicyjne i zabawne.

 

Opinie

Napisz opinię

littleBits Zestaw internetowy CloudBit

littleBits Zestaw internetowy CloudBit