SMART GAMES - Śpiąca Królewna

SG025

Nowy produkt

93,78 zł

Ten produkt nie jest już dostępny
 
Więcej info

Smart Games Gra Logiczna Królewna Śnieżka

Królewna śnieżka to gra stworzona z myślą o dzieciach w wieku szkolnym i wczesnoszkolnym. Ma je wprowadzać w niesamowity świat baśni, jak i uczyć logicznego myślenia.

Zagraj w Królewnę śnieżkę i umieść poprawnie wszystkie postacie w domku krasnoludków. W książeczce z zadaniami znajdziesz wskazówki dotyczące tego, kogo należy umieścić w jakim miejscu. Czy możesz pomóc siedmiu krasnoludom znaleźć Królewnę? Ostatnie puste miejsce w domu jest właśnie dla niej. Odkryj urok znanej baśni we wspaniałej grze dla dzieci. Pewnego razu w środku zimy, gdy z nieba padały płatki śniegu jak pierze, królowa siedziała przy oknie o ramach z czarnego hebanu i szyła. Szyjąc tak patrzyła na śnieg aż ukłuła się igłą w palec…

JAK GRAĆ? 1. Wybierz zadanie. Okna i drzwi mają być otwarte/zamknięte zgodnie ze wskazówkami zawartymi w książeczce z zadaniami. 2. W oparciu o wskazówki podane w zadaniu-znajdź miejsce w domu dla Złej Królowej, Królewny Śnieżki i Siedmiu Krasnoludków. 3. Rozwiązanie zadania znajduje się na odwrocie każdej karty z zadaniem. Aby sprawdzić rozwiązanie, otwórz drzwi i wszystkie okna domu.

Zawartość opakowania:

  • Domek 3D
  • 7 krasnoludków
  • Królewna Śnieżka
  • Zła Królowa
  • książeczka z 48 zadaniami
  • książka z obrazkami do opowiadania bajek

Gra przeznaczona dla dzieci w wieku gracza: 4+ lata

Ilość graczy: 1 osoba

Ilość zadań: 48

Wymiary opakowania: 24,5 x 29 x 6cm

 
Arkusz danych
Wiek 4-7 lat
Przeznaczenie Dla dziewczynki

30 innych produktów w tej samej kategorii:

QR code

Menu