SMART GAMES - Blokada

SG250

Nowy produkt

FW tej przebojowej grze musisz zablokować czerwony samochodzik. 60 wysokooktanowych zadań blokowania gwarantuje godziny świetnej zabawy. Wielopoziomowa gra logiczna - różny poziom trudności zadań sprawia, że mogą ją rozwiązywać osoby w różnym wieku.

Więcej szczegółów

77,70 zł

Ten produkt nie jest już dostępny
 
Więcej info

Zbieg ucieka prawdopodobnie skradzionym, czerwonym samochodem. Kieruje się na wschód w stronę centrum miasta. Może być uzbrojony i niebezpieczny. Odmawia zatrzymania się. Należy go otoczyć i odciąć wszystkie możliwe drogi ucieczki!
Jako szef policji odpowiadasz za ujęcie zbiega uciekającego skradzionym samochodem. Nie możesz dopuścić do tego, aby się wymknął! Musisz tak pokierować wozami patrolowymi, aby odciąć mu wszystkie drogi ucieczki i aresztować go.
Blokada dostarczy Ci wielu godzin wspaniałej zabawy przy rozwiązywaniu 80 fascynujących zadań, w których musisz dogonić i osaczyć podejrzanego. Zagadki mogą rozwiązywać zarówno dorośli, jak i dzieci.

JAK GRAĆ?

1. Wybierz zadanie. Ustaw na planszy czerwony samochód i budynki zgodnie z ilustracją przedstawioną w książeczce.
2. Ułóż na planszy 6 elementów z wozami policyjnymi w taki sposób, aby czerwony samochód nie mógł uciec.
3. Wszystkie elementy z wozami policyjnymi muszą się znaleźć na planszy. Myślisz, że Ci się to udało? Sprawdź swój wynik w książeczce. Pamiętaj, że jest tylko jedno prawidłowe rozwiązanie!

Gra przeznaczona dla 1 osoby.
Wiek gracza : + 7
Wymiary opakowania:
wys: 24,3 cm    szer:  24,5cm   gł: 4,6 cm
 
Arkusz danych
Wiek 7+ lat
Przeznaczenie Dla dziewczynki i chłopca

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

QR code

Menu