SMART GAMES - Gwiezdna Ucieczka

SG426

Nowy produkt

Kieruj swoim statkiem kosmicznym i bezpiecznie pokonaj kosmiczną przestrzeń pełną niebezpiecznych asteroid!Twoje umiejętności latania zostaną przetestowane do granic możliwości!Użyj całego swojego sprytu, by uniknąć zderzenia ze złowrogimi obiekta

Więcej szczegółów

52,39 zł

Ten produkt nie jest już dostępny
 
Więcej info

Kieruj swoim statkiem kosmicznym i bezpiecznie pokonaj kosmiczną przestrzeń pełną niebezpiecznych asteroid! Twoje umiejętności latania zostaną przetestowane do granic możliwości! Użyj całego swojego sprytu, by uniknąć zderzenia ze złowrogimi obiektami. Gwiezdna ucieczka to galaktyczna łamigłówka z 60 misjami o rosnącym poziomie trudności. Gra polega na poruszaniu się statkiem kosmicznym po planszy pełnej asteroid i dotarcie do wyjścia.

Jak grać?

1. Wybierz zadanie. Umieść 8 puzzli na planszy dokładnie tak, jak pokazano to w instrukcji. Zwróć uwagę na dokładne położenie i kierunek każdego puzzla.

2. Przesuwaj elementy układanki, w taki sposób, aby statek kosmiczny mógł poruszać się po otwartej, pustej ścieżce na planszy. Pamiętaj jednocześnie o następujących regułach:

• Wszystkie puzzle muszą być ułożone poziomo na planszy! (Nie można ich przechylać lub podnosić z planszy)

• Asteroidy mogą nakładać się na puste części innych puzzli lub na krawędź planszy, ale nigdy nie mogą się nachodzić na inne asteroidy!

• Statek kosmiczny może nakładać się na puste części puzzli lub na krawędź planszy, ale nigdy nie może się zderzać z asteroidami.

• Tylko statek kosmiczny może zsunąć się z planszy, przez otwór znajdujący się w jednej ze ścian.

3. Znalazłeś prawidłowe rozwiązanie, wówczas gdy statek kosmiczny może bezkolizyjnie wylecieć przez otwór znajdujący się w jednej ze ścian planszy. Najkrótsze rozwiązanie zadania znajduje się na końcu książeczki z zadaniami.

  • Cechy gry:
    - wiek gracza: 8+
    - liczba graczy: 1

    Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

 
Arkusz danych
Wiek 8+ lat
Przeznaczenie Dla dziewczynki i chłopca

30 innych produktów w tej samej kategorii:

QR code

Menu