Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Budowle z cegiełek - Mini zamek 2 plany

TEIFOC_4000

New product

1 sztuka

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

 

Mały domek budowla z cegiełek - zbuduj swój własny domek lub inną budowlę z mini cegiełek, zestaw TEI 4010.

Zostań budowniczym i wykorzystaj zestaw ceramicznych elementów do stworzenia 2 budowli (z planami) lub innej, według własnego projektu.

Budowle możesz budować według załączonych planów albo wymyślać swoje własne. W ten sposób Twoja inwencja twórcza będzie się systematycznie rozwijać.


W zestawie 79 elementów:

gotowe cegiełki
miseczka do zaprawy
cement (zaprawa)
kielnia
2 plany


W jednym momencie można wykonać tylko jeden plan. 

Cegiełki nadają się do wielokrotnego budowania. Zbudowany model można umieścić w wodzie, co powoduje rozpuszczenie cementu i odzyskanie cegiełek. Po wyjęciu z wody cegiełek i ich wyschnięciu, można rozpocząć tworzenie kolejnych budowli. 

Standardowa wielkość cegiełek i elementów dodatkowych umożliwia połączenie wielu zestawów oraz tworzenie dowolnych budowli bez żadnych ograniczeń. Każda cegiełka może służyć zarówno jako element zamku, jak i domu, garażu czy całych osiedli. Wystarczy dać ponieść się wyobraźni i stworzyć własną, niesamowitą budowlę. Po zbudowaniu domu z prawdziwych cegiełek można kontynuować zabawę, gdyż TEIFOC to nie tylko cegły,  ale także zwierzęta i całe rodziny. Do konstrukcji można dodawać gliniane ludziki, a nawet wodę i w ten sposób tworzyć jeszcze ciekawsze modele.

Cegiełki TEIFOC zrobione są z wysokiej jakości naturalnych materiałów. Glina jest mieszana i formowana w specjalnych maszynach, następnie suszona i wypalana w wysokiej temperaturze, dokładnie tak jak prawdziwe cegły używane do budowy prawdziwych domów.

Zaprawa murarska jest zrobiona z drobnego piasku i ekstraktu z kukurydzy.

Wymiary opakowania: 29,2 x 17,6 x 8 cm 

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 6 lat.

Wyprodukowano w Niemczech.

Opinie

Napisz opinię

Budowle z cegiełek - Mini zamek 2 plany

Budowle z cegiełek - Mini zamek 2 plany

5 innych produktów w tej samej kategorii: