Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Budowle z cegiełek - Domek na wodzie 2 plany

TEIFOC_4100

New product

Teifoc to zabawka konstrukcyjna stworzona przez Hiszpańską firmę Terracuita Teifoc S.L., której patent i produkcję przejęła niemiecka firma Eitech. 

Więcej szczegółów

5 sztuki

Więcej informacji

 

Teifoc to zabawka konstrukcyjna stworzona przez Hiszpańską firmę Terracuita Teifoc S.L., której patent i produkcję przejęła niemiecka firma Eitech. Składa się ona z miniaturowych, ceramicznych cegiełek, wodorozcieńczalnego cementu, miseczek do przygotowania zaprawy, kielni oraz podkładów pod budynki i planów budowlanych. Standardowa wielkość cegiełek i elementów dodatkowych umożliwia połączenie wielu zestawów oraz tworzenie dowolnych budowli bez żadnych ograniczeń. Każda cegiełka może służyć zarówno jako element zamku, jak i domu, garażu czy całych osiedli. Wystarczy dać ponieść się wyobraźni i stworzyć własną, niesamowitą budowlę.

Po zbudowaniu domu z prawdziwych cegiełek można kontynuować zabawę, gdyż Teifoc to nie tylko cegły, ale także zwierzęta i całe rodziny. Do konstrukcji można dodawać gliniane ludziki, a nawet wodę i w ten sposób tworzyć jeszcze ciekawsze modele.

Cegiełki Teifoc zrobione są z wysokiej jakości naturalnych materiałów. Glina jest mieszana i formowana w specjalnych maszynach, następnie suszona i wypalana w wysokiej temperaturze, dokładnie tak, jak prawdziwe cegły używane do budowy prawdziwych domów. Zaprawa murarska jest zrobiona z drobnego piasku i ekstraktu z kukurydzy.

Aby przygotować cement należy wymieszać 3 łyżki stołowe sproszkowanego cementu z 1 łyżką wody tak, aby powstała gładka masa. Zaprawę nakłada się dołączoną do zestawu kielnią. Następnie należy przyłożyć cegiełkę w wymagane miejsce, delikatnie docisnąć i usunąć nadmiar zaprawy.

Cegiełki Teifoc mogą być użyte kilkanaście razy. Wystarczy usunąć cement z budowli. W tym celu należy zostawić konstrukcję w ciepłej wodzie na kilka godzin. Następnie wypłukać cegiełki i pozostawić do wyschnięcia. Budowę można zacząć od nowa używając świeżego cementu, który jest dostępny w 1 kg lub 250 g pudełkach.

Teifoc jest produktem absolutnie bezpiecznym, przeznaczonym dla dzieci. Drzwi i okna wykonane są z wysokiej jakości materiałów syntetycznych. Teifoc współpracuje z zarządem do spraw ochrony środowiska i próbuje przekazać te wartości dzieciom. Teifoc opracował nowe, innowacyjne połączenie ceramicznych cegiełek Teifoc z systemem metalowych konstrukcji Eitech - Teifoc Construction.

Teifoc został nagrodzony Złotym Medalem Targów Gier i Zabawek 2009, jest zdobywcą Głównej Nagrody w Konkursie „Świat Przyjazny Dziecku 2010”, tyułu "Zabawka Roku" 2013. 

Teifoc to niepodważalne walory edukacyjne, wysoka jakość i bezpieczeństwo!

Zestaw zawiera:

  • 250 elementów,
  • cement,
  • narzędzia i instrukcję graficzną.

Opinie

Napisz opinię

Budowle z cegiełek - Domek na wodzie 2 plany

Budowle z cegiełek - Domek na wodzie 2 plany

Teifoc to zabawka konstrukcyjna stworzona przez Hiszpańską firmę Terracuita Teifoc S.L., której patent i produkcję przejęła niemiecka firma Eitech. 

5 innych produktów w tej samej kategorii: